İyilik Kutuları

İyilik
Kutuları

Kahve Dünyası olarak anlaşmalı olduğumuz Sivil Toplum Kuruluşları için özel olarak hazırladığımız çikolata kutularının satışı ile çocukların geleceğine umut oluyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz sivil toplum kuruluşlarındaki çocukların çizimlerini çikolata kutularımıza taşıyoruz, bu kutuların satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını bu kuruluşlara bağışlıyoruz.

Projelerimiz kapsamında anlaşmalı olduğumuz; Darüşşafaka Cemiyeti, KAÇUV, AÇEV ve Spastik Çocuklar Vakfı'na ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli bağışlarda bulunuyoruz.

Kahve Dünyası İyilik Kutuları

Darüşşafaka Cemiyeti’yle 2011 yılından beri iş birliğimiz devam ediyor. “Darüşşafaka Cemiyeti Velilerini Arıyor Bağış Kampanyası” kapsamında 64 öğrencimizin eğitim giderlerini karşıladık.
Spastik Çocuklar Vakfı için de Kahve Dünyası'ndan gelen bağışlarla toplamda 119 çocuğumuzun 3 ay boyunca haftada 1 kere özel eğitim ve rehabilitasyon desteği almasını sağladık.

Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalıştığımız proje ve iş birliklerimiz tüm hassasiyetiyle devam ediyor. Kahve Dünyası olarak 2019 hedeflerimizden bir tanesi ise kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizle ulaştığımız kişi sayısının artarak devam etmesidir.

Kahve Dünyası İyilik Kutuları